O nas

Z miłości do podróżowania

Biuro Turystyki Aktywnej Adventure Side jest owocem wielkiej miłości do podróżowania. Zamiłowanie do tej cudownej pasji zobowiązuje do tworzenia coraz ciekawszych produktów turystycznych, pozwalających poznać piękno naszego kraju i całego świata.

A wszystko zaczęło się wiele lat temu od fascynacji najpierw najbliższą przyrodą, potem chęcią odkrywania coraz to bardziej różnorodnych kultur i cywilizacji. Nasz niezwykły świat skrywa wiele piękna, tajemnic, których nie sposób odkryć nie wychodząc z domu.

Podróżowanie wpływa niezwykle istotnie na rozwój naszej osobowości, sprawia, że przestajemy bać się odmiennych kultur, pokonujemy wiele barier, możemy przewartościować wiele spraw, stajemy się lepszymi ludźmi. Podczas wypraw w różne rejony świata spotykałem wielu ludzi. Niejednokrotnie również osoby starsze, podróżujące samotnie lub z psem, z niewielką ilością gotówki, przemierzające wielkie odległości, ludzi z gitarami, ludzi z pomysłami i różnymi zainteresowaniami, ale łączyło ich jedno – ciekawość i miłość do poznawania świata.

adventureside

Jako organizatorzy turystyki pragniemy dzielić się naszymi zainteresowaniami z innymi bez względu na ich wiek. Łączymy zatem pracę ze swoją pasją i dzięki temu możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy szczęśliwymi ludźmi.

Aktualnie nasze biuro jest jednym za najbardziej rozpoznawalnych organizatorów wycieczek w regionie. Nasza działalność to kompleksowa organizacja turystyki aktywnej na terenie całego kraju oraz Europy. Organizujemy liczne wycieczki szkolne oraz firmowe, wyjazdy integracyjne dla firm i instytucji.

„Adventure Side” w języku angielskim oznacza “Stronę Przygody“. I to waśnie od tej strony chcemy państwa zarazić podróżowaniem. Tak by każdy dzień był dla was nie kończąca się przygodą. Chcemy pokazywać najpiękniejsze zakątki Świata, z nastawieniem na ciekawą i kreatywną turystykę.

Nasza misja

Biuro Turystyki Aktywnej Adventure Side jest owocem wielkiej miłości do podróżowania. Naszą misją jest zapewnienie państwu przyjemności z podróżowania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, naszej profesjonalnej kadrze, indywidualnemu podejściu do każdego wyjazdu oraz wyjątkowemu programowi sprawimy że i wy to pokochacie. 

Szczególnie skupiamy się na wycieczkach szkolnych i wyjazdach firmowych po Polsce oraz całej Europie. Ale także organizujemy wyjazdy dla Instytucji, Stowarzyszeń, Zakładów Pracy. Przygotowywujemy Kolonie Letnie, Obozy Zimowe, Zielone oraz Białe Szkoły.

W naszej ofercie posiadamy wyjazdy Integracyjne oraz szkolenia dla Firm. Oferujemy szerokie możliwości wyboru odpowiedniego wypoczynku dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Zimą koncentrujemy się na wyjazdach świątecznych, narciarstwie oraz snowboardzie.

Jesteśmy koncesjonowanym biurem podróży. Znajdujemy się w Rejestrze Organizatorów i Pośredników Turystycznych, ponadto znajdą nasz państwo w Ewidencji Organizatorów i Pośredników Turystycznych w Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej. Posiadamy gwarancję wydaną przez AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A obejmującą nasze podróże na cały świat. 

Zakres Działalności

Biuro Turystyki Aktywnej Adventure Side działa od 2010 roku i każdego roku powiększa grono swoich zadowolonych klientów. Podstawowe obszary działalności to:

Dlaczego my?

Wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wycieczek oraz wyjazdów

Młoda i pełna energii kadra która tworzy nasz zespół

Flota nowoczesnych, komfortowych i bezpiecznych autokarów

Sprawdzona baza noclegowa

Polska to nasz dom, podróżowanie to nasza pasja więc ufasz lokalesom

W pełni zadowoleni klienci

Co nas wyróżnia?

#1

Wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych

#2

Licencja transportowa - Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Drogowym Transporcie Osób

#3

Posiadamy gwarancję wydaną przez AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A

Zapraszamy do współpracy oraz kontaktu!

Nasz zespół

Adventure Side Team to zespół, w którym pracują pełni zapału ludzie, dla których organizacja wycieczek szkolnych, firmowych, integracyjnych w kraju i zagranicą, to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja.

Nasz Team to nie tylko grono pracowników, dla których turystyka, wycieczki i poznawanie nowych zakątków świata są profesją. Tworzymy grupę, która kocha to co robi – dzięki temu nasi Goście mogą liczyć na naszą energię! Zapraszamy zatem do wspólnej podróży.