Referencje

Tak oceniane są nasze wycieczki

Jeżeli tu dotarłeś to zwykle oznacza koniec poszukiwań biura turystycznego

Czy cokolwiek innego niż taka ilość referencji od naszych zadowolonych klientów, lista szkół, firm oraz organizacji dla których pracowaliśmy potwierdza, że warto nam zaufać!

Nie ustajemy w przygotowywaniu wycieczek, wyjazdów oraz integracji zgodnie z bezcennymi spostrzeżeniami naszych klientów. Ich satysfakcja jest wyznacznikiem jakości świadczonych przez nas usług. Każde wyjazd jest inny, tak jak każda firma czy szkoła. Nam pomysłów nie brakuje, co lista referencji doskonale obrazuje

Masz pytania?

Skorzystaliśmy z usług biura i wykupiliśmy wycieczkę dla naszej firmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Otrzymaliśmy profesjonalną ofertę z atrakcyjnymi programem, przyjemnym noclegiem i dobrym jedzeniem. Przewodnicy na medal!
Anna T
Polecam to Biuro z czystym sumieniem...Uczestniczylam w kilku wycieczkach organizowanych dla uczniów najpierw jako opiekun obecnie jako kierownik...Za co cenię Adventure Side?Wysokie kompetencje, bardzo dobra komunikatywność, dostosowanie się do wymagań grupy....Pan Marcin, Pani Donata,oraz Pan Tomasz to świetny zespół! Współpracujący z nimi przewodnicy jak i kierowcy autokarów, z którymi do tej pory miałam okazję podróżować nie zawiedli...pomocni, życzliwi, kulturalni,spokojni, z poczuciem humoru? Polecam!!!! ADVENTURE SIDE to bardzo dobra oferta wycieczkowa w jeszcze lepszej cenie??
Aurelia W W
Świetna wycieczka = doskonała organizacja! Zdecydowanie polecam Adventure Side - tu pracuję profesjonaliści, którzy znają się na wycieczkach, wiedzą jak zorganizować grupie czas, by było atrakcyjnie. Zawsze tu zamawiam wycieczki i wyjazdy integracyjne dla Klientów i nigdy nie miałam uwag. PIęć gwiazdek!
Daria N
Brałem udział w wycieczce integracyjnej organizowanej przez Adventure Side. Bardzo fajnie wszystko zorganizowane. Smaczne jedzenie i spanie na wysokim standardzie. Jeśli kiedyś będę już miał swoją firmę - skorzystam 🙂 Polecam bez wahania.
Robert D
Świetnie zorganizowana wycieczka. Przygotowanie było wykonane z z dużym zaangażowaniem. Program wycieczki był bardzo ciekawy, piękne miejsca do zwiedzania, a warunki noclegowe wymarzone, można było spokojnie odpocząć po udanej imprezie integracyjnej. Jedzenie smaczne. Ceny niewygórowane. Gorąco polecam biuro ponieważ podchodzi do klienta z wielkim profesjonalizmem.
Jolanta S-T
Bardzo dziękujemy za organizację wyjazdu, którego organizatorzy na każdym kroku charakteryzowali się profesjonalnym podejściem. Poza tym w naszym przypadku czas się liczył, a firma sprostała temu zadaniu perfekcyjnie. Dziękujemy za ciekawy program! Z czystym sumieniem polecamy!
Michalina K
Jestem bardzo zadowolony z pomocy przy organizacji wycieczki dla naszej firmy. Mogłem liczyć na profesjonalne podpowiedzi co do doboru harmonogramu i terminów. Na pewno jeszcze tu wrócę. Polecam
Krzysztof K
Córka wróciła bardzo zadowolona z wycieczki szkolnej. Bardzo się jej podobało. Dziękuję panu zajmującemu się grupą za to, że znalazł aptekę czynną w nocy i pojechał po lek, którego córka zapomniała. Bardzo dziękuję za pomoc.
Anna N
Biuro chyba najlepsze z jakiego korzystałam! Świetny kontakt z klientem i uprzejmość to jedne z ważniejszych cech tego miejsca. Ponadto pracownicy bardzo chcą dogodzić klientom i szukają najlepszych rozwiązań. Program wycieczek, jak i żywność oraz hotele były na najwyższym poziomie. Będę zaglądać częściej! 🙂
Anna R
Gorąco polecam. Moja firma organizując wyjazd integracyjny skorzystała z usług Adventure Side. Organizacja wyjazdu na bardzo wysokim poziomie, pełny profesjonalizm i świetny kontakt. Jedzenie było bardzo smaczne, bardzo ciekawy plan imprezy, doskonałe warunki noclegowe. Polecam!.
Klaudia K
POLECAM! Bardzo. Ciekawy program wyjazdu firmowego, miła obsługa, szybki bezproblemowy kontakt, fajny przewodnik, pilot i ciekawe opowieści 🙂
Media R
Najlepsze biuro jakie znam 🙂 Dziękuję za organizację wyjazdów, zawsze za czas i zgodnie z planem. Polecam pana Marcina, bardzo duża wiedza i cierpliwość dla naszej grupy. Dzwonić można praktycznie o każdej porze i pomogą 🙂 Pozdrawiam Katarzyna
Katarzyna K
Polecam! Profesjonalizm, elastyczność, pełna kultura. Pan Marcin najlepszy pilot i organizator, jakiego znam!
Violetta D
Biuro podróży godne polecenia. Bardzo dobry kontakt z organizatorem wycieczki. Biuro zapewniło nam świetne warunki noclegowe, a na miejsce dojechaliśmy wygodnym autokarem z kulturalnym i miłym kierowcą. Polecam!
Maciej D
Program wycieczki dopasowany do wieku i zainteresowań uczestników, bardzo dobre warunki noclegowe. Jednym słowem jak najbardziej polecam.
Paulina Cz
Wszystko zorganizowane od A do Z, dokładnie tak jak obiecano! Doskonały kontakt z organizatorem i wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie. Daję zasłużone 5 gwiazdek i z przyjemnością dodałabym jeszcze jedną - za miły uśmiech i serdeczność przewodniczki, Pani Marty!
Daria N
Najlepszy organizator z jakim miałem przyjemność organizować wyjazd. Autokary oraz kierowcy bez żadnych zastrzeżeń, sami kierowcy grzeczni, mili i pomocni. Pani Marta ma świetne podejście do dzieci, fachowiec przez duże "F". Program wycieczki świetnie zaplanowany.
Dominik K
No więc od początku - podróż minęła dobrze, autokar stosunkowo nowy, kierowca sympatyczny, przewodnik okazał się fajny - sypał dowcipami i anegdotami, zakwaterowanie na wysokim poziomie (nie było wpadek), program wycieczki dopięty na ostatni guzik - dużo super atrakcji. Polecam!
Marcin K
Wycieczka bardzo udana, organizacja na wysokim poziomie. Autokar sprawny i czysty. Pan Marcin miał bardzo dobre podejście do dzieci, które były super zadowolone i szczęśliwe. Polecam
Antoni T
Składamy podziekowania za profesjonalnie przygotowany wyjazd do Budapesztu. Wszyscy wrócili zadowoleni i pełni wrażeń. Czekamy na nowe wycieczki z Biurem Podróży Adventureside.
Pani Ilona
Jeszcze raz bardzo dziękuję za organizację wycieczki. Będę polecać biuro z wielką radością. Dzieci wybawiły się fantastycznie, atrakcje bardzo im się podobały. Mam nadzieję, ze będzie jeszcze okazja do współpracy z Adventure side.
Pani Daria